Inštrukcie na používanie Ostelife Premium Plus

Ako používať krém Ostelife Premium Plus

Návod na použitie Ostelife Premium Plus popisuje dôležité vlastnosti a pravidlá používania krému. Pretože výrobok pozostáva z prírodných zložiek, nespôsobuje vedľajšie účinky, zdravotné problémy a je možné ho použiť u pacientov rôzneho veku. Ak neviete, ako krém používať, postupujte podľa týchto dôležitých odporúčaní:

Ako nanášať krém Ostelife Premium Plus na artritídu
  1. Naneste tenkú vrstvu krému na postihnuté miesto.
  2. Vmasírujte ho dovtedy, kým sa úplne nevstrebe (3-4 minúty). Ak sa všetko vykoná tak, ako je uvedené v pokynoch, dôjde k pocitu tepla, pokožka sa zahreje, svalové tkanivo sa uvoľní a intenzita bolestivých pocitov sa zníži.

Stojí za to nanášať krém asi 2 - 3 krát denne. Poslednýkrát sa nanáša večer pred spaním. Masť sa musí nanášať každý deň. Je to spôsobené tým, že má kumulatívny účinok. Zlepšenie stavu aj pri závažných patologických procesoch v kĺboch sa pozoruje 14 dní po začiatku aplikácie.

Indikácie pre použitie Ostelife Premium Plus:

  • Liečba bolesti chrbta a kĺbov.
  • Znižovanie deštrukcie tkaniva pri artróze.
  • Znižovanie intenzity zápalu pri artritíde.

Jedinou kontraindikáciou pri používaní krému je precitlivenosť na zložky, ktoré tvoria jeho zloženie. Okrem toho sa na Slovensku môže liek používať na prevenciu chorôb pohybového aparátu, v týchto prípadoch by sa mal používať raz ročne.