Skúsenosti s používaním Ostelife Premium Plus

Skúsenosti Tatiany z Jelgavy (Lotyšsko)

Skúsenosti s používaním Ostelife Premium Plus od Tatiany z Jelgavy

Volám sa Tatiana, mám 63 rokov. Chcel by som preskúmať použitie krému Ostelife Premium Plus na bolesti chrbta a kĺbov. Žijem v Lotyšsku, v meste Jelgava. Už viac ako 5 rokov trpím diabetes mellitus, ktorý sa v skutočnosti stal príčinou všetkých zdravotných problémov. Po dobu 2 - 3 rokov sa objavili problémy s kĺbmi - bolesti chrbta (najskôr pri námahe a potom v pokoji) a kolenných kĺbov. Preto som sa na radu lekára začal venovať gymnastike a zároveň som hľadal liek na ošetrenie môjho pohybového aparátu. Preštudoval som dostatok informácií a usadil sa na kréme Ostelife Premium Plus, tk. vplyv jelenieho parohu a výťažkov z rastlín je pre organizmus veľmi prospešný.

Ako používať nástroj

Foto tuby so krémom, skúsenosti s používaním Ostelife Premium Plus

Pred aplikáciou som si podrobne prečítal návod a podľa pokynov som si krém nanášal trikrát denne na problémové partie. V mojom prípade to boli kolená (nanášala som si ho sama) a chrbát (pomáhal manžel). Masť vtierajte ľahkými masážnymi pohybmi 3 - 4 minúty. Potom som už na pokožke necítil žiadnu lepivosť.

Prvý týždeň

V prvom týždni používania som zaznamenal iba malé zmeny. Spočiatku sa zdalo, že účinnosť lieku bola mizivá, ale v tomto som sa mýlil. Po 4 dňoch užívania sa bolesti v krížoch výrazne znížili, čo ich často trápilo aj v pokoji. S vnukom som mohol chodiť dlhšie, pretožebolesti kolena sa zmenšili.

Druhý týždeň

V druhom týždni používania bol výsledok aplikácie krému zrejmejší. Náprava sa ukázala ako veľmi účinná - boľavé bolesti sa znížili a pohyblivosť v kĺboch sa zvýšila.

Účinok po mesiaci používania

Mesiac po tom, čo som začal používať krém Ostelife Premium Plus a cvičiť, bol účinok lieku skutočne magický. Začal som spať oveľa pokojnejšie, začal som robiť ľahkú gymnastiku (myslím si, že to tiež prispelo k účinnosti liečby), pracovať na záhrade a cítiť sa len šťastnejšie. Po ďalšom vyšetrení lekár povedal, že som si za krátku dobu skutočne zlepšil zdravie. Preto odporúčam tento prostriedok každému, kto má podobné problémy.